Új hozzászólás Aktív témák

  • Cunaja

    addikt

    válasz bubus66 #2602 üzenetére

    Bubus:
    2 dolog lenne!
    Pont ezt írtam kb 3 hónapja, hogy panaszkodtak a tűzoltók, mikor oktattam őket a vasúti veszélyes áru szállításból. Olyan már nincs, hogy Tűzoltó, de katasztrófavédelem az van.
    Összemosták őket a megkérdezésük nélkül és lassan már most egy macskát a fáról is a katasztrófavédelem hozza le.
    Nincs tűzoltó, csak katasztrófavédelem van.
    Ez kb. olyan mint mikor minket a kocsivizsgálókat lakatosként emlegetnek. Utálom, mert nem mezei lakatos vagyok, hanem kocsivizsgáló. Emberek életéért felelek és egy sima lakatosnak hívnak.
    Erre szoktam azt mondani, hogy a szakma gyalázása.
    Ha egy vonat nem tud lassulni vagy megállni, az a kocsivizsgáló hibája és emberek halnak meg. Ez nem egy sima lakatos munka. :W
    [Itt egy sajnálatos példa]
    A ti munkátokról meg itt.
    Sajnos mindig úgy megy el a tűzoltó otthonról, hogy az élete veszélybe van állandóan.
    Lásd pl. [Itt]
    Ez az eset azért volt, mert elfogyott a levegő a kocsikból és elfelejtették állva tartani a szerelvényt, pedig 5 perces munka lett volna. Mentek a tűzoltók és mentették amit kell, közben ezek a tartályok robbanhattak volna bármikor és meghal a tűzoltó, de gondolkodni és elmélkedni nem volt idő.

    Röviden ennyi a véleményem az egészről.
    Asztal mellől irányítunk és azt sem tudjuk valójában mit csinál a dolgozó a területen és mekkora veszély leselkedik rá.
    A tűzoltók számomra mindig is tűzoltók maradnak, teljesen mindegy hogyan hívják őket!!!

    Más:
    Sztrájkolok!
    Ha itt hagyod a fórumokat, én is itt hagyom!!!
    Hülyék és bunkók mindig is voltak és lesznek is!!!

    Petya:
    Elhitted, hogy komolyan kérdezem a Custom romot? :P ;]
    Tanuljál nekem, ne a fórumon írogassál.

    [ Szerkesztve ]

    A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

Új hozzászólás Aktív témák