Új hozzászólás Aktív témák

  • bubus66

    nagyúr

    válasz Cunaja #2159 üzenetére

    Köszönöm, a P8 Litenél én is úgy döntöttem, hogy a lányoknak lesz még a július 23.-ig utána Logoutomból is és az oldalamon is minden nemű segítség nyújtás befejezve.. Főleg privátba mert abból nem tanul más..

    Itt van az, hogy én értek hozzá, én márt csináltam xy telefon, na akkor hogyan is van az a rengeteg booloop stb..

    Így van az FF az nem hivatalos én is csak addig használom amíg a hivatalos ki nem jön, akkor vissza állok a B161-re és azt frissítem fel..

    Látod a leírások is meg vannak, az embernek rengeteg munkája benne van (főleg neked aki még ROM-okat is csinál) és arra nem képes az user, hogy elolvassa, és megcsinálj. Ha meg elcsesz valamit akkor meg a leírás a a hibás, hol a szegény H...... azt nem tudja, hogy azt ott leírtak, mid tesztelte vannak..

    Mint ahogy írtad is, hogy a szabadidőből csinálod ez így van és ezt a büdös életbe senki nem fogja meghálni, sok sokaknál már úgy nézki, hogy neked(künk) ez a dolgunk. Nem ez a dolgunk ezt mi csak hobbiból csináljuk

    Jó pihenést neked..

    [ Szerkesztve ]

    A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

Új hozzászólás Aktív témák