Új hozzászólás Aktív témák

  • Cunaja

    addikt

    válasz bubus66 #2158 üzenetére

    Szép jó reggelt Bubus!
    Jó reggelt mindenkinek!
    Nekem olyan szinten elegem van az egészből, hogy leírni se fogom, mert kidobnábak a fórumból a rengeteg trágár szó miatt.
    Döntöttem!
    Nincs több élesztés, nincs több egésznapos szenvedés, mert a szabadidőmet nem fizeti meg senki. :W
    Egyszóval engem már ne keressenek userek, hogy bootloop a teló.
    Több dolgot is elmagyaráztunk már 1000x és lehet használni a keresőt.
    Mindenkinek leírtam azt a szerencsétlen Nandroid mentést mielőtt bármit csinálna.
    Azt hiszik az emberek, hogy amit a Firmware Finder megjelenít frissítést az hivatalos. A nagy lószart! Amit a telefon és a HiSuite megjelenít vagy a Huawei felrak a magyar hivatalos honlapjára, na az eredeti és garanciális.
    Ami rom másként kerül fel a telefonra, az mind mókolás.
    Hiába a Huawei szerverén van és letölti az ember, az bármikor okozhat bootloopot, vagy ndrom-testkey buildszámot. Ott is érteni kell a dolgokhoz.
    Panaszkodnak az emberkék, hogy frissítés után nem müködnek dolgok, na pont ezért.
    Összefoglalva:
    Ha türelmetlenek vagyunk, akkor nyissuk már ki azt a nyomorult Bootloadert és csináljunk egy TWRP mentést, majd utána frissítsünk. Nem kell félni, mert csak addig ugrik a garancia, amíg fel nem rakunk egy Full romot, az ugyanis nyom nélkül bezárja.
    A lényeg, hogy ha van mentés, nem kell összesza....i magunkat, hogy tönkrevágtuk a telót.
    Szerintem rajtam kívül senkinek nem volt annyi bootloopja mint nekem, mégis itt írogatok a telefonról.
    Bubus, maximálisan igazat adok neked!
    Mentem aludni, szép napot mindenkinek! :)

    [ Szerkesztve ]

    A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

Új hozzászólás Aktív témák