Új hozzászólás Aktív témák

  • Cunaja

    addikt

    válasz bubus66 #1395 üzenetére

    Akkor leírok egy esetet.
    Te talán érted félig meddig.
    Ebből lesz vizsgám májusban, ezért áprilisban nem is nagyon fogok fórumozni, mert tanulok 1000-rel. :(((

    Volt egy tengely nehéz kocsi, ami rendkívüli küldeményként mehet a megengedett tengelyterhelésen is felül. Ezt természetesen mindenhol be kell jegyezni. A vasúti teherkocsikon van iránypont bárca, amin szerepel a berakott árú tömege.
    Jött a KFV-és és észrevette, hogy ez a tömeg nagyobb mint a tartálykocsira feliratozott berakható tömeg.
    Egyből mondja, ez 5.000 000-os bírság. Mondom neki, hagy menjek már én is oda megnézni a kocsira felrakott bárcát. Erre ő, teljesen mindegy mit csinálok ez akkor is 5 milka. Erre mutatom neki, hogy az RK engedély száma ott van a bárcán, sőt a kocsi fuvarlevelét is megnézhetik, vagyis szabályszerűen közlekedik így. Erre tiszta ideg lett és pattogni kezdett. Természetesen helyére tettem az ürgét, hogy ha nem ért valamihez, ne okoskodjon.
    Ez nem tetszett neki. Szóval igazad van, nem értenek ám mindenhez.
    Sajnos a migráns vadászat miatt a rendőröket is néha helyre kell pakolni, mert ugrálnak. Nekik azt szoktam mondani, hogy a közúton kell ugrálni és a bűnözőket kergetni. Itt az van a kocsikkal amit én mondok és nem az amit ők. Ez néha napi szinten játszódik. :(((
    Múltkor a nátrium lúgos tartályban utaztak, de hogyan élték túl azt nem tudom.

    Más!
    Elmegy a parasztbácsika az ügyvédhez, hogy elszeretne válni. Mondja az ügyvéd, hogy 150.000. Mire a bácsika, maga megörült, a vadász 50.000-ért agyonlövi. :DD

    [ Szerkesztve ]

    A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

Új hozzászólás Aktív témák