Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Upo

    addikt

    válasz gyemipapa #162 üzenetére

    Persze hogy fizetős, megvettem. a 4.27.7 meg már jó, javították a hibákat amit írtál.
    De én meg lvagyok a mi fit-el, egyre jobb az is, nekem megfelel.

    Nem szabad túl komolyan venni az órát, nem egy orvosi műszer szívritmus figyelő, nem egy katonai gps helymeghatározó, nem egy labor minőségű mozgás elemző. Abszolút hobbi szintű felhasználásra teljesen jó, inkább tekinthető egy jó játéknak, teljesen értelmetlen azon lovagolni hogy profi orvosi műszertől mennyivel tér el a csuklós pulzusmérés (a csuklós optikai mérősből nem létezik jó, az olyan komoly sportórákhoz is lehet mellkaspántot párosítani, komoly használatra azt ajánlják, hiába van az újabbakon az alján az optikai mérő), meg hogy hány lépést számol össze és miért lett kettővel kevesebb vagy hárommal több mint amit fejben számoltam, a lépéshossz meg folyamatosan változik, úgyhogy azon se kell csodálkozni hogy a testmagasságból, nemből kalkulált átlag lépéshosszal nem pontos az a távolság, amit gps nélkül, csak a karon mért döccenésekből kiszámol... :K
    Ezek fényében simán elviselem a kockákat az ékezetek helyén az üzenetekben, ha olyan akkor úgyis előveszem a telefont. Nem is tudom, mi az ami miatt most áttérnék a notify-ra, annak idején az angolra állítás miatt vettem meg, de azóta a forced en firmwarekkel már szükségtelen, nem is használom amúgy. Firmware-t hagyom frissíteni a mi fit-el, azután rádobom ugyanazt a verziót forced változatban gadgetbridge-el, és ennyi.
    Futásokat az órán indítom, utána megy fel a mi cloud-ba a mi fit-el (a notify nem kezeli a mi fiókot, és nem is szeretnék átállni, jópár éve használom a mi rendszerét.

    Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

Új hozzászólás Aktív témák