Új hozzászólás Aktív témák

  • Canonfan

    senior tag

    válasz AttilaMvh #4023 üzenetére

    Köszi, valóban ez volt a gond, délelőtt lecseréltem másra, azóta 1%-ot sem merült. :)
    Dr.NX: Köszi neked is az infót, akkor majd nyugodtan mehet a telefonom töltőjével. :K

    Általánosságban ti hogy vagytok megelégedve az órával amúgy?

    Én tegnap óta használom és eddig tetszik, csak kíváncsi vagyok a véleményetekre. :)
    Nekem ez az első okosórám, egy automata Invictát váltott, és tegnap furcsa is volt viselni, olyan volt az előző órám után mintha nem lenne a kezemen semmi, de ma már teljesen megszoktam.
    Szóval eddig tetszik, jópofa cucc, nyilván nem egy Pace vagy Stratos, de inkább bírjon többet üzemidőben mint azok a funkciók amiket nem használnék. :D

    Egyedül a vízállóságot sajnálom mert legszívesebben le sem venném a kezemről, de félek letesztelni, mert a használatijában is az van hogy nem ajánlott, meg hát ahhoz valóban 5 atm nyomást bírnia kéne.
    Viszont olvastam hogy voltak akik úsztak, fürödtek benne és semmi baja sem lett. :F

    Tudom lehet nem én vagyok az első aki ezt felteszi, de nektek mi a tapasztalatotok, esőt/ kézmosást, esetleg zuhanyzást azért bírja, vagy fürödni is nyugodtan lehet benne illetve nyilván sportmedencében úszás nem játszik, de egy egyszerű lubickolást pl a Balatonban bírja, vagy inkább ne kockáztassak, mi az a biztos minimum napi használatban amitől nem lehet gond?

    Bármilyen tapasztalaton alapuló infót előre is köszi! :R :R

Új hozzászólás Aktív témák