Hirdetés

Keresés

Aktív témák

• Zoltán

őstag

válasz rog #30 üzenetére

Igazad van, megnézem a szerződést majd. Csak ez egy kis idő, mert nem Én intéztem...

• taltos

senior tag

válasz rog #30 üzenetére

:) Igaz.

Akkor a tanácsom: Itt szerintem az ''győz'', aki a tökösebb... Gyanítom, a koléga sem nézett jobban utánna a dolognak, külömben már hivatkozott volna rá. Ha meg szeretnéd szerezni azt a forrást, vagy csak nem akarsz Te utánna járni a dolognak, akkor állj oda elé, hogy kéred a forrást. Erre rávágja, hogy nem. Ekkor Te megkérdezed, hogy milyen alapon? Hozza ide eléd azt a törvényt (vagy akármit), amiben le van írva, hogy ha te megvettél egy progit, akkor ahhoz a forrás nem jár. Pedzegesd meg neki, hogy az a szerver lehalhat, Ő eltűnhet, és akkor Te maradsz honlap nélkül, pedig kifizetted... Ha erre sem reagál, akkor mond neki, hogy perre viszed az ügyet. Neked lesz valaki a cégtől képviselő, Ő meg járhat a bíróségra, de akkor is kiszeded a forrást belőle...

Tudsz mást tenni? SZVSZ a magyar (és talán nem csak a magyar) jogban az informatikával kapcsolatosan olyan hézagok vannak, hogy csak az ügyvéd személye számít...

Mégegyszer: Szerintem itt az győz, aki tökösebb...

Aktív témák

Hirdetés