Új hozzászólás Aktív témák

  • Sliderxy

    senior tag

    Nem nagyon haladtam, mert ledobtam a láncot egy hétre. :(
    PC-n is jelentkezett ez a hanghiba amit én PS5-ön Crystal Peaks-nél tapasztalok :F
    Az aláfestő zezében vannak olyan pillanatok amikor konkrétan recseg. Elég zavaró.
    Mondjuk azt a részt most kipucoltam, így csak ha áthaladok esetleg rajta akkor zavaró. A játék többi pontján még nem vettem észre ilyet. Egyedül Dirthmouthban az unott boltost hallom egy kicsit túl hangosnak, a többi hang teljesen rendben van.

    Komolyan néha úgy érzem, hogy 1-1 kapuőrt nehezebb legyűrni, mint egy boss-t.
    Most is volt egy olyan rész ahol az Elegant Key-el be tudtam menni egy kis helységbe és ott volt egy össze-vissza teleportálgató bogár lény ami még pluszban megidézte azokat a repkedő szellemeket. Hát volt vele bajom, de meglett.

    Lett egy plusz életem, így most 6 van de ez még mindig sovány. Lejutottam a hármasikrekig, de lehet ezt még hanyagolom, mert elég nehéznek tűnik.
    Kell a kitartás ehhez a játékhoz, eléggé le tud húzni főleg ez a rész, mert a mentési pont elég messze van az ikrektől.

Új hozzászólás Aktív témák