Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • blattida

    nagyúr

    válasz andorra #46983 üzenetére

    Dehogynem mondtam, privátban társalgunk már ideje és pont arra buzdítom, hogy hallgasson meg dobozokat és döntse el, hogy valójában mire van szüksége.
    Azt pedig végképp nem tanácsoltam, hogy vegye meg.

    Tamoo
    A monitor audio nem hazudós fajta, nagyjából azt mondja, amit tud is,a Tieid is ilyenek. Te még mindig fémesnek hallod őket?

    Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

  • liszi70

    nagyúr

    válasz andorra #46983 üzenetére

    "Egy szóval sem mondtad. hogy ne vegye meg mindjárt az első hangdobozt ami az útjába kerül."

    Jaj, dehogy vettem meg, erre senki nem is biztatott. Hülye sem vagyok, csak tapasztalatlan. :)
    Arról van szó, hogy kaptam a ritka alkalmon, hogy végre a városomban is fellelhető egy eladó, normális hangfal, nem csak több száz kilométerre tőlem. Hülye lettem volna nem meghallgatni. Egyébként akár benne is lehetne a kalapban, csak sokra tartja.

    "Viszonyítani egyáltalán nem tud egészen más karakterű, de hasonló kategóriájú hangdobozokhoz, így szinte teljesen mindegy, hogy mire figyel, amikor meghallgatja."

    Ez egész pontosan így van. De valahol el kell kezdeni, te is a személyes tapasztalat és hallgatózás fontosságát szoktad hangsúlyozni. Jelenleg, a régi hangfalaimat is beleértve, még 2 kezemen meg tudom számolni, hogy hány hangsugárzóval van tapasztalatom. :B

    (#46982) blattida : "Naim cd, erősítő."

    Jaaaa, értem. Én nem is figyeltem, egy sztereó erősítő volt, amin hála a jó istennek még magas és mély eq sincs. Most megnéztem a hirdetésben, valóban írja, hogy Naim elektronikákkal használta. A CD játszó viszont Philips volt. (Egyébként élőben sokkal jobban néznek ki, szebbek a dobozok, mint ami a képeken látszik.)

    "Milyen zenét vittél?"

    Audiphile Vol.18 Golden Ballads, kiírva CD-re. Magos kölcsönzőből van a flac. Vegyes és akusztikus zenék vannak rajta, nagyon profin kevert muzsikák, szerintem jól szólnak.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák