Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #71562240

    törölt tag

    válasz Martell #45863 üzenetére

    Újfent tény- és módszerbeli korrekció, nem miattad, hanem az esetlegesen ezeket olvasó közvélemény számára: azt megintcsak nem értem, hogy miért adod a számba, hogy én az angol iskolához tenném a Cantont akárcsak úgy általában a Cantont, akár a konkrétan mostanában szóbakerült Canton típusokat. A "logikáját" se értem, ahogyan ezt kikövetkeztetted, de meglátásom és reményeim szerint semmilyen tettem sem utalt arra, hogy én bármiféle Cantont az angol iskolához valónak kategorizáltam volna, per pillanat eszembe se jutott ilyet tenni, és reményeim szerint korábban sem jutott ez eszembe. Megintcsak azt tudom mondani, hogy ha ilyen félreérthető jelet küldtem volna valaha is, akkor elnézést kérnék a hifi társadalomtól, de tudomásom szerint nincs ilyen jel. Persze Canton hangdobozoknak is (legalábbis Karat magasságokban mindenképpen) nyilván vannak bizonyos olyan tulajdonságai, amelyek korrelálnak az angol iskola bizonyos típusjegyeivel, de nekem az ezirányú felvetésedhez nincs közöm.

    Véleményről:
    Ez az indusztriál metál hasonlat a te koncepciód a témában, nekem semmi közöm ehhez a koncepcióhoz, tehát engem hiába keresel ezzel - legalábbis az adott személyiségi viszonyok között hiába.

    NonLouis

Új hozzászólás Aktív témák