Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dißnäëß

    nagyúr

    válasz tomisanzero #113791 üzenetére

    Gyuri nem írt hülyeséget, csak Neked 2 problémád is van valójában, míg Te Magad 1-el indítottál: a mélyek hiányával !

    Ennyi csak. Nem nem-értek egyet Gyurival, hanem tök egyetértek, egy döglött hal az a Denon (most már ha kimondták sokan, bocs, nem ekézni akarom), de mélyeid nem attól lesznek, ha azt cseréled, hanem a Grundigokat.

    Utána még ugyanúgy semmi extrát nem fogsz érezni, mélyeid helyreállnak, problem 1 pipa, fordulsz problem 2-re: életet vinni a hangzásba. Na itt már jöhet az erőlködőn való törpölés.

    Csak a sorrendek ugye.

    Amúgy esetedben mindegy, cserélni kell-fogod vélhetően mindkettőt :) De amikor indítottad a topic-ban a legelső szösszeneted, még csak a mélyekkel volt baj és az én legelső reflektálásom ott és akkor arra ennek ismeretében és kontextusában érkezett.

    Jó a MA, kiváló választás szerintem. :K

    Kígyó vére, béka hája, pók levedlett ruhája.. kondéromban lepke sül, kívánságom teljesül !

  • liszi70

    nagyúr

    válasz tomisanzero #113791 üzenetére

    "pure directben, őszintén szólva nem is bírom úgy hallgatni a zenét rajta mert kikeszit a semmilyensége"

    És végigzongoráztál már minden más módot és beállítást? A pure direct csak egy lehetőség a sok közül. Van még Stereo, Direct, stb. Ezekhez mindhez tudsz adni eq-t is, megemelheted a mély szintjét, vagy bármit. A pure directhez semmit nem tehetsz hozzá. Ezeken végigmentél már? Azért a Denon nem a mélyhiányáról híres. Egy jobb hangfallal és némi beállítás-korrekcióval szerintem kihozható értelmesebb hangzás, természetesen kompromisszummal. Alapvetően már az is kompromisszum, hogy mozira és sztereóra ugyanazon készüléket kell használni. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák