Új hozzászólás Aktív témák

  • Ébri

    senior tag

    Múltkor kérdeztem, mire cseréljem a Cambridge Audio SR20-am mellől az Elac BS53.2 hangfalakat, akkor azt a tanácsot kaptam, hogy az erősítőt cseréljem inkább. Viszont szembejött egy használt Elac FS247.3, ami több helyen szépen szólt, de dinamikában úgy tűnik, az SR20 nem bírja ellátni.

    Nézegettem DAC+erősítőket, úgy látom a (mostaninál) felsőbb kategóriákban rádiós erősítők nem nagyon vannak. Van vkinek tapasztalata, hogy milyen erősítő "megy" egy ilyen hangfalhoz, az új árat nagyságrendileg félmillió körül maximalizálva? (Mondjuk nem lenne baj, ha inkább 300e körül lenne.)

    Hallgatott zene: engem a hotel californiával fogott meg a 247.3, de klasszikus rock mellett szól kb. minden, mivel feleségem zenei ízlése elüt az enyémtől. 70-80-as évek szinti mint Jarre, Vangelis, metál, néha még klasszikus is. Forrás jelenleg egy htc one telefonról spotify főleg. TV-re is ez van kötve.

    (Persze azt se tudom, hogy tudnám kipróbálni, bár a 14 napos internetes elállás jó lehet erre.)

    Kicsit más kérdés: VDC kábelekben kicsit eltévedtem, tudtok ajánlani ilyen hangfalkábelt ebből?

    Előre is köszönöm!

Új hozzászólás Aktív témák