Új hozzászólás Aktív témák

  • peter889

    őstag

    válasz Core2duo6600 #2145 üzenetére

    Sziasztok!

    Köszönöm szépen a segítséged, rendben működik a HDMI hang. :R
    Az általad linkelt Driver Easy program ezt ajánlotta fel, amit elfogadtam és utána azonnal működött:

    Jól csináltam?
    -----------------------------------------------------------------------------
    Viszont ezzel együtt újabb kérdéseim merültek fel, nem tudom, hogy tudnál-e benne segíteni,
    mivel a Driver Easy program sok más drivert javasol(?):
    [kép] [kép] [kép]
    Ezeken belül pontosan ezeket:
    [kép] [kép] [kép] [kép] [kép] [kép] [kép] [kép] [kép] [kép]
    Vajon ezeket bátran telepíthetem?
    Meg lehet bízni, hogy a program a legjobb drivereket javasolja?
    --------------------------------

    Egyébként pl. nem tudom, hogy a drivereket az www.amd.com, vagy az www.asrock.com oldalról kéne letöltenem vagy máshonnan?

    Aztán: az alaplapomnál a gyártó ezeket a divereket mellékeli:
    [https://www.asrock.com/mb/AMD/960GM-GS3 FX/index.hu.asp#Download]
    Józan paraszti ésszel azt gondolnám, hogy minden itt van, amit érdemes letöltenem, ám vegyük alaposabban szemügyre:
    HDMI illesztőprogramként ezt javasolja ugye: Realtek High Definition audio-illesztőprogram, ver.:6433 - ám 2011/9/30-es dátummal, azaz majdnem 10(!) éves.
    Ezzel szemben nekem a 2015-ös driver sem működött, az Easy 2016-osa vált be (ld. linkelt fotón)
    De hogy a csodába lehet, hogy az Easy jobban ért az alaplaphoz, mint maga a gyártó?! :U
    Ezek után hogyan lehetek biztos abban, hogy az Easy javasolja a legjobbat? :U

    Aztán, amit az előbbiekben írtam, hogy kb. 2 hete telepítettem fel a videokártya driverét, méghozzá frissen letöltötten, mégpedig ezt:
    whql-win8.1-win7-catalyst-15.7.1-oct30.exe
    És innen: [https://www.amd.com/en/support]

    És az Easy két héttel későbbit javasol, 2015-08-19-es dátummal (ld. linkelt fotón), a meglévőre 2015-08-03-as dátumot ír.
    És a vannak kisebb (méretezési )problémák a HDMI adás tévére vitelében, tehát csinálnék egy frissítést.
    De honnan a csudából szedte elő az Easy azt a két héttel későbbi drivert? :U

    Most akkor ez úgy van, hogy mindenki (boldog-boldogtalan) ír drivereket, és a megfelelő keresése olyan, mint egy tű a szénakazalban? :U

    Tehát én azt szeretném, ha adott egy számítógép és pofon egyszerűen lehessen látni egy listában a legújabb elérhető drivereket a hozzá tartozó leírással.

    Ha rossz topikba tettem a kérdésem, akkor elnézést és mondjátok meg, hová másoljam be.

    Köszönettel várom segítő útmutatásotok és elnézést a sok kérdésért, és ha butaságot írtam, nyugodtan javítsatok ki.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák