Új hozzászólás Aktív témák

  • bcsarli

    tag

    Sziasztok!

    Van egy AMD A10 5800k procim, 7660-as integrált videovezérlővel. Erre van kötve DVI-n keresztül egy Dell u2311 monitor HDMI-n keresztül pedig egy Samsung F5000 led TV. Windows 7 sp1 a rendszer. Ez a páros a múlt hétig tökéletesen működött. A múlt héten gyanús lett hogy beszedtem valamit, ezért lefuttattam pár ellenőrzést a gépen (avast, iobit advanced system care, malware fighter, windows doctor) Talán pár dolgot le is szedtek, nem emlékszem, de onnantól ha az "e képernyő tartalmának másolása" opciót választottam akkor a monitor és a tv is átváltott 640*480-ba. Ha lehúztam a monitor kábelt akkor viszont a tv-n a régi megszokott képet tudta adni. A CCC-ben a tv-re azt írta ki, hogy "dfp, dvi letiltva" Pár nap alatt eljutottam oda, hogy már felismeri, jó a felbontás is és azt írja ki hogy "dfp, dvi kettőzés" Viszont ha filmet nézek, akkor a monitoron jó a kép, a tv-n pedig összetöri a megjelenítést, lassú. Ha a tv-t választom elsődlegesenek, akkor a monitoron rossz a film képe, illetve a régi jól működő játékaim élvezhetetlenül belassulnak. A CCC-ben azt vettem észre, hogy a saját digitális síkképernyőim/tulajdonságok-ban azt írja, a tv-re, hogy közölt maximális felbontás 640*480. Itt tippelem a hibát, de nem tudom átállítani, hiszen elvileg a tv közli a rendszerrel (gondolom) Kérlek benneteket segítsetek, hogy hogyan tudnám visszakapni az eredeti állapotot, és valóban monitorként használja a tv-t is.
    Előre is köszi a segítségeteket.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák