Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zerga~

    csendes tag

    Sziasztok boldog(inkább boldogtalan) noti tulajdonos vagyok.(DELL 9400).

    Utobbi két hétben már a második wincsi problémám van.A gyári 80GB Hitacsinál az történt hogy játszottam(Counter-Strike) kikapcsoltam a gépet rá 1órával ujrainditottam utána nem bootolt a windows még egy rr és kiírta hogy nem talál merevlemezt. Ennek akkor kampenc pedig volt rajta pár fontos adat, na mindegy.

    Kiszereltem a PS3bol a wincsit.(Seagate 60GB). Ez a mai nap kezdett el zajongani és fagyogatni emelett paranormális dologokat is csinál(meg megfagy pár másodpercre, de pl most is errol a geprol netezek, akkor nehány telepitesnél megakad olykor fura kattogo hang jön ki-bar alapbol is zugott mindkét wincsim-). Milyen programokat ajánlotok teljes kivizsgálásra(Bad sectortol kezdve töredezettségén át minden :)) .
    HDsentinelt töltöm, megnézzük mit írogat majd ki.

    felvételi 08'

  • zerga~

    csendes tag

    válasz zerga~ #5131 üzenetére

    Szerintem ide már nem kell semmi. Letöltöttem a kiprobálható HDsentinel PROt és ezt írta:

    "A lemez felületén található 89 hibás szektor, mely(ek) tartalma a tartalék területre lett áthelyezve.
    A lemez önteszt során talált 305 hibás szektort.
    A lemez felületén található 305 gyenge szektor, mely(ek) későbbi használat során áthelyezésre kerülhet(nek).
    Ajánlatos a merevlemez naplójának bizonyos időközönkénti figyelése. A program itt tárolja az esetlegesen előforduló újabb problémákat."

    Kondició 5%. Na szerintem gyorsan lementem ami kell, amig lehet :D

    [ Szerkesztve ]

    felvételi 08'

Új hozzászólás Aktív témák