Új hozzászólás Aktív témák

  • bundaska

    aktív tag

    Üdv!

    Nekem egy Samsung vinyóval van egy kis bajom ( 320-as Samsung HD321KJ). Az lenne a probléma, hogy tegnap játszottam, állítottam egy másik felbontást a játék közben (GTA IV), a gép resizett egyet (passz miért, lehet a Patch, vagy nem tudom tényleg). Mikor resizett a gép, a vinyó újra felpörgött, szóval a vinyó leállt, majd újra felpörgött!! Ez a hiba már többször előfordult, bár nem tudom miért, a vinyó tavaly júliusi! A lényeg: mikor ismét felállt a rendszer, kiírta a HD Sentinel, hogy:
    "A lemez felületén található 1 gyenge szektor, mely(ek) későbbi használat során áthelyezésre kerülhet(nek).
    Ajánlatos a merevlemez naplójának bizonyos időközönkénti figyelése. A program itt tárolja az esetlegesen előforduló újabb problémákat."
    A SMART-ban pedig ez van Sárga háromszögben, felkiáltójelesen:
    "197 Current pending sector count"
    Erre ha ráállok, akkor azt írja:
    "Függöben lévő szektorok száma. A gyenge szektorok mennyisége, melyek áthelyezésre kerülhetnek."
    A kérdésem: Ezt a vinyót ha visszaviszem garban, kinevetnek, vagy kicserélik?? Volt már bajom vinyókkal, azoknak vagy a csapágya ragadt meg, vagy a motorral volt baj, ezért kérdem mitévő legyek!
    Ha valaki tud valamit, azt megköszönöm, ha megosztja velem!

    Az élet egy szar játék, de a grafikája nagyon ott van! - !!

Új hozzászólás Aktív témák