Új hozzászólás Aktív témák

  • Sk8erPeter

    nagyúr

    válasz Imco #9568 üzenetére

    Remélem ezt a 600 W-ot nem mondtad komolyan... :W Nem tudom, miért gondolják oly sokan, hogy ha egy gépben már több fogyasztó is működik, akkor már mindjárt be kell tojni, és egyből kilowattos tápot venni... A 600W nagyon kevés konfighoz szükséges, ott tudom elképzelni, ahol négymagos proci van, X2-es videókártya (vagy SLI vagy CF), vízhűtés, neoncsövek és egyéb csillivilli, többség gépébe elég a 350, legfeljebb 400W-os táp is.
    Ajánlom a tápos topik első hsz.-ét, ha egy kicsit tájékozódni szeretnél tápegység ügyben...
    Annak a bődületes baromságnak se higgyél, ami a videokártyák dobozain/honlapjain van feltüntetve, mert ismét csak a parasztvakítás esete forog fenn, lásd pl. az én videokártyám (HD 3850 256MB) honlapján olvashatóakat:
    "450Watt or greater power supply with 75 Watt 6-pin PCI Express power connector recommended." - baromság, felesleges, eleve konfigtól függ. Nálam 350W bőven elég. Pedig nálam is vannak cuccok, amik fogyasztanak, de nem kell 350W-nál több.

    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Szerk.:
    (#9553) Dark KillerX: kábeleket próbáltál már cserélni?
    Az az FSP 400PNF elég erős, meglepne, ha azzal lenne gond. Persze hibás darabot bármiből kifoghat az ember.

    [ Szerkesztve ]

    Sk8erPeter

Új hozzászólás Aktív témák