Új hozzászólás Aktív témák

  • Sk8erPeter

    nagyúr

    válasz Kernel #9477 üzenetére

    És a tápcsatlakozó? Ha az más, akkor az asztali gépemhez nem tudnám csatlakoztatni.
    Bár szerintem már ezek után nem sok értelme van. Vagy szerinted van még bármi esély? :F

    Igen, én sem értem, miért az Asztalon tárolta, gondolom kényelmi okokból, bár simán meg lehetett volna csinálni, hogy máshol tárolja, és rendel hozzá egy parancsikont. Most már ez veszett fejsze. No meg persze fontos adatot ugye mindig legalább két helyen tárolunk, meg egyebek, de most utólag már úgyis mindegy...
    Érdekesnek tartom egyébként, hogy egy ilyen profilhiba meg regisztrációs adatbázis- vagy fájlrendszer-sérülés az Asztalon lévő dolgokat magával viszi - bár valószínű, hogy ez is tulajdonképpen a profilhoz "tartozik". De akkor sem logikus, hogy fizikailag (?) is eltűnjenek a dolgok.

    (#9475) DeFranco: pontosan azért kapcsoltam ki a Rendszer-visszaállítást, mert tudtommal végleges (!) adatvesztéssel járhat. Pont azokat az állapotokat hozza vissza, amik akkor álltak fenn, amikor a visszaállítási pont létre lett hozva, ezáltal az azóta vinyóra került adatok is mennek a levesbe szépen. Én már szívtam meg ezzel, még egyszer nem kérek belőle, azóta kikapcsolom a francba a visszaállítást, ne éktelenkedjen nekem ott a System Volume Information mappában a több gigányi szemét.
    Komolyabb gond esetén úgysem érsz vele semmit.

    A saját tulajdonba vétellel már szórakoztunk, eredménytelenül. Mondjuk "távirányítással" (telefonban mondtam az instrukciókat :D) oldottuk meg... :P

    Sk8erPeter

Új hozzászólás Aktív témák