Új hozzászólás Aktív témák

  • Sk8erPeter

    nagyúr

    válasz liksoft #9186 üzenetére

    Az a baj, hogy amikor ezt az új TB-os vinyót particionáltam és formázgattam, akkor totál elfelejtettem, hogy a swap-ot az elejére kéne csapni, most meg már jól rápakolgattam párszáz gigát, és a lakásban már nincs ekkora tárhelyű vinyó, amire át tudnám addig pakolászni a cuccokat, pedig ahhoz újra kéne particionálni :D
    Szóval ideje lesz jópár kétrétegű DVD-t megírni meg lementegetni ismét, mert azért örülnék neki, ha ezzel is gyorsulást tudnék elérni.
    Bár sokszor azt mondják, ha nem használ az ember memóriaigényes alkalmazásokat, akkor akár ki is lehet 2 GB-nál már kapcsolni a fenébe a swapot, de ki tudja, mikor akarok pl. videoszerkesztőt vagy durvább igényű játékot használni...

    (#9187) Kernel: ez a durva, csattanásszerű visszacsapódás a régi vinyónál nem tesz nagyon rosszat a fejnek?

    Amúgy a Hitachi-t azért választottam, mert a másik vinyós topicban agyba-főbe dicsérték, hogy az egyik legmegbízhatóbb márka, érdemes azt venni.
    Mondjuk tény, gyorsaságra eddig nem is lehetett panaszom: [link] amikor ezt írtam, a zaj még nem volt zavaró - azóta kerreg, mióta a rendszer rajta van

    [ Szerkesztve ]

    Sk8erPeter

Új hozzászólás Aktív témák