Új hozzászólás Aktív témák

  • ThePoweR

    senior tag

    Üdv! Nekem egy nagyon érdekes problémám van! :D Először is megemlítem hogy egy WD 250GB-os vinyóm van amiből már kettő megadta magát! Gondoltam a táp miatt romlott el. Vettem egy Gigabyte Superb 460W-os tápot és most kaptam az új vinyót garanciálisan! Szóval teljesen új vinyó új táp és mégse akar az XP felmenni rá! Telepítésnél ott áll meg amikor kis türelmet... és bejön a partícionálás! Vagy csak megáll vagy kiír egy olyat hogy leállt a számítógép károsodásának elkerülése érdekében. Most viszon felsikerült rakni egy sp3-as xp-t. Szépen felrakta minden. Az első driverek telepítése után újraindítást követően az üdvözöljük képernyőnél lefagy. Ha elindul pedig nincs DVD meghajtó ha megkerestetem harver hozzáadásával megtalálja berakok valamit lefagy! Amikor lefagy és csak simán a reset gombal újraindítom akkor megáll egy olyannál hogy IDE HARD DISC majd képet mellékelek!
    Van a gépbe egy 30GB-os vinyó ami rack be van arra simán felmegy működik és a 250-es is jó adattárolásra de a xp nem megy rá! Én már kifogytam az ötletekből hogy mi lehet a baja!
    Valami ötlet? :D

    Előre is THX!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák