Új hozzászólás Aktív témák

  • R3nts

    senior tag

    válasz ricsip #55049 üzenetére

    Kivettem a pipát a kliensben, hogy az első, és utolsó szeleteket töltse le először, és azt bepipáltam, hogy "letöltés egymás utáni sorrendben". Ezek az opciók viszont nem találhatóak meg a 64 bites qBitTorrent 4.5.2-ben, csak a torrentek listájában, egyenként a torrentre kattintva, egy jobbegeres menüben, "torrent beállításai", tehát torrentenként tudom beállitani, nem globális szabályként. Valamint az állományok előre lefoglalása elől is kivettem a pipát. Nagy fileok/mappák letöltésénél így is elhasal a Seagate Basic, ha közvetlenül arra megy a letöltés... és akkor is elhasal, ha egy nagyméretű mappában, egyenként(/) indítom el egyik-másik file letöltését... Egy ideig szépen írja a 3-4-5 GB-os fileokat (hullámzó sebességgel), de aztán I/O hibával, szemafor-időtúllépéssel bekrepál a rendszer...gondolom akkor telik meg a cash, vagy ilyesmi. Szóval marad a B) terv, egy másik USB 3.0-s vinyóra, vagy egy NVMe SSD-re töltök le élből, és onnan másolom ki a Seagate Basic-re... Egyébként az nem káros az SMR technológiás HDD-re, ha fixen fel van dugva a PC-re, és onnan nézek filmet, vagy hallgatok zenét...? Vagyis, hogy állandóan rendszerben van...

    [ Szerkesztve ]

    ASROCK B450PRO4,CorsairVengeance 3200MHz LPX2X8GB,RYZEN5 2600,WD S500G1B0C NVMe SSD+AXAGON CLR-M2,SapphireRadeon RX570/4GB Nitro+OC,FSP Hexa85+450W,ZalmanZ1NeoBlack,Alpenföhn BN BlackRGB,W10Pro/x64, Xiaomi Redmi Note 9Pro 6/128

Új hozzászólás Aktív témák