Új hozzászólás Aktív témák

  • Dir81

    csendes tag

    Sziasztok
    A helyzet a következő: a gépemben már egy 80as Seagate, egy 160as Maxtor és 250es Samsung is eljátszotta velem a következő mókát: eltünedező fileok, könyvtárak ( a file ott van, látszik, van neve de épp 0 a mérete és olvashatatlan), majd a particiók tünnek el teljesen (van hogy "the disk is not formatted, do you want to format it now?" üzenetet kapok vagy egyszerűen csak annyit hogy hibahibahiba ). A get data back nevű programmal mindig vissza tudtam hozni az adatokat, reparticionálás, format és bad sector vadászat után pedig ( sose talált a scandisk egyet se) vigan mennek a vinyók a tesóm gépében. A legutolsó alkalom végképp felhúzott, adatmentés és reformat után a tesómnál hetekig működött a vinyó, nállam 1-2 nap után újra "do you want to format it now?" Mi csinálhatja ezt? A tápom szar? (próbáltam már ugy hogy mindent lehuztam, egy videokari volt meg egy winch) Az alaplapom? (van vagy 4 éves, még agps :) Áramingadozás vagy egyébb vicc a hálózatból (sűrjen van a környékünkön áramszünet vagy az "elvesszük 1 secre az áramot majd visszaadjuk" játék) Pár vinyó már átment rajtam, vinyó helyett vennék gépet is, de parázok mi van, ha az is igy jár majd? Ötletek?

    Azonnal értesítsék a csapatainkat hogy megszakadt velük minden kapcsolat.

Új hozzászólás Aktív témák