Új hozzászólás Aktív témák

  • Keput

    csendes tag

    Sziasztok!
    Segítséget szeretnék kérni ssd-vel kapcsolatban. (Tudom hogy nem teljesen a hdd topikba tartozik a téma.) A problémám a következő lenne: Adott egy SATAII-es 64 gigás Kingston ssd, ami teljesen jól működik úgy hogy egy hdd-n van az oprendszerem és bekötöm az ssd-t így semmi probléma nincs vele. Látom, tudok rá másolni törölni particionálni. A gond akkor adódik amikor szeretnék új windowst telepíteni az ssd-re hogy azon legyen az oprendszerem. Telepítés előkészületek megvoltak. Tehát a hdd-t lehuztam az alaplapról. Semmi más nincs az alaplapra kötve csak a szűz ssd és a dvd olvasó. A BIOS-ban a SATA módot AHCI-re átállítottam. Ezután elkezdem telepíteni a Windowst-t (mindegy melyik változat 7 vagy 8.1 vagy 10) egy darabig eljut, majd egy idő után eltűnik a képernyő a monitor kikapcsol csak villog, a gép megy, de néha csippan egyet közben tölt. Úgy néz ki mintha a telepítőfájlok ssd-re másolásánál mindig jelentkezne valami probléma. Vagy pedig valami BIOS-ban lévő beállítási problémára gyanakszom még. AHCI módot kezel az alaplap pedig.. Szeretném a segítségeteket kérni hogy mi lehet a probléma. Köszönöm előre is.

Új hozzászólás Aktív témák