Új hozzászólás Aktív témák

  • lorant80

    tag

    válasz liksoft #4213 üzenetére

    B. Ú. É. K ! ! !

    Sikerélmény...! :DD

    Az eszközkezelőben "adtam egy pofont" (uninstal) a WD-nek..., az oprendszer (XP) rögtön követelt egy restart-ot..., miután ez megvolt az SCSI/RAID Host Controller driver-ét akarta velem felinstaláltatni...!
    Adtam neki az alaplapi CD-t (mutatta hogy szálnak a cuccok az egyik könyvtárrból a másikba, de a kék csík nem szaladt az instalálás folyamán), de végül azt írta ki, hogy nem tudta telepíteni a driver-t!
    Ezután ismét egy restart-ot kért, amit meg is kapott és így ismét felismete ezt a bizonyos eszközt és kérte a driver telepítését...! Cancel és egy próba, hogy a HDD mit produkál az új beállításokkal, mert ugye mostmár UDMA-6 - ba váltott, amit le is ellenőriztem...! :C

    Saját magán partíciók közti másolás 25MB/s (előtte PIO-ba 3-4 MB/s volt), egy külső USB-s HDD-vel is szintén ezt az eredményt produkálta...!

    A WD3200AAKS HDD, ha SATA I-re le van butítva, akkor ez jó eredménynek számít vagy még csinosítható? (gondolok itt az XP instalálása kezdetén beadandó driver-re) De más alternatívát is elfogadok, ha van? :F

    Az SCSI/RAID Host Controller - nek az esközkezelőben adtam egy "uninstalt"..., így mostmár nem akart driver-t magának...! :D Nem baj, hogy leszedtem? Egyáltalán mi használta? - mert idáig még nem hiányolta semmi...! :F

    S.L

Új hozzászólás Aktív témák