Új hozzászólás Aktív témák

  • dany27

    őstag

    hali

    teganp vettem egy samsung HD501LJ típusu winchestert de úgy nézz ki h meghal vagy megfog :O és ebben kéne egy kis help!
    Ma gamelek Carbonal egyszer csak megfagy minden mondom akko restart nah ott is má érdekes dolgok voltak nagy nehez sikerült detektálni a meghajtókat erre amiko betölt a windóz nagyba kattog vmi mint állat és a windóz is megvan fagyva mondom legyalulom a winyót felrakok mindent újra fel is raktam most jó minden de azt letöltöm egy drivert és amiko választom mentési helyet megen kattanás de most tovább ment mondom leszedem hdsentinelt megnézem mit mutat és elszomorító a helyzet:
    Meghibásodás várható - Attribútum: 5 Tartalék területre áthelyezett szektorok száma. Lemezfelület vagy fejek hibájára utalhat.
    A lemez felületén található 1287 hibás szektor, mely(ek) tartalma a tartalék területre lett áthelyezve.
    A szektorok javításának számából ítélve a lemez állapota több lépcsőben romlott.
    A lemez felületén található 4 gyenge szektor, mely(ek) későbbi használat során áthelyezésre kerülhet(nek).
    Azonnali merevlemez csere szükséges.

    Ajánlatos az adatok sűrű mentése az adatvesztés elkerülése érdekében.

    Először amielőtt nem néztem arra gondoltam mondom biztos a maxtor de nem :O

    Ezt cserélik gariban?

Új hozzászólás Aktív témák