Új hozzászólás Aktív témák

  • psykie

    aktív tag

    Sziasztok!

    "A következő problémával fordulnék hozzátok: Vettem 1 hónapja egy "Samsung 400/SATA2/16M (HD301LJ T166)" és az lenne a godom vele, hogy tegnap észrevettem hogy winrar/tömörítés közben megfagyasztja az XP-t, de úgy hogy az éppen futó programok között alt+TAB -al még tudok váltogatni igaz elég lassan reagál, újraindítani csak RESET-el tudtam, ctrl+alt+del -re nem reagál. Újraindtás után újra winrar akkor tökéletesen működött! Ma este bekapcsolom a gépet, ismét winrar/tömörtés, fagyás, RESET. Gép újraindul, XP "töltőképernyő", kattanás -a vinyóból jön a hang-, fekete a képernyő, csak RESET vagy kikapcsolás, ha lehúzom a vinyót beindul az XP!" -ez volt hétfő-kedd
    Leszedtem a SAMSUNG honlapjáról a HDD tesztet, 1. futtatásnál ECC hibákat jelzett 2-3-at, azt javasolta, mentsem le az adatokat és töröljem a programmal a vinyót, majd teszteltessem le vele utánna is. Az adatokat nagy nehezen sikerült lementenem, letöröltettem a programmal a vinyót, lefuttattam a tesztet még 1x és nem talált semmi hibát! :F
    A kattanás megszünt, 2 részre particionáltam, mindkettön "dolgozgattam", kérdés a vinyó valóban rendbejött-e!? :))

Új hozzászólás Aktív témák