Új hozzászólás Aktív témák

  • Ronyszkusz

    csendes tag

    Sziasztok! Olyan esettel fordulok a közösséghez, ami már rajtam is kifogott! Win8-as környezetben (január óta üzemel a teljes cucc ebben az öszeállításban) egy samsung hd155ui másfél terás vinyó pár hete kezdte produkálni, hogy a ledje elkezdett folyamatosan világítani, maga az eszköz nem kerregett (nem volt használat), viszont a válaszidő ilyen 5-6k értékeket mutatott. Sűrű fejcsóválások közepette próbáltam alkotni valamit, első tipp amit kaptam, hogy nem kap elég anyagot a táptól. Molex->sata átalakítót sikerült szereznem, így a teljes erezetet tudjam tesztelni, hátha ott van valami gond. Nos ez nem vált be. Aztán próbáltam az alaplap driver lemezéről felrakni pár dolgot, hátha onnan van a gond. Ez sem jött be, akkor mondom, biztos valami féreg rakoncátlankodik, teljes formázás, szűz telepítés. Üdvözlő képernyő után, egy 3k-s válaszidő fogadott. Mondom remek egyre jobb. Átraktam egy másik gépbe, ahol másik 2 vinyó társaságában lépett működésbe, azonban itt is olyan volt, hogy megugrotta a 2k-t egy az egyben. Ashampoo teszt programot vettem igénybe, hátha többet tudok me, azonban érdekes módon a benchmark után az átlag ilyen 50-90ms volt. Lényeg a lényeg, mekkora az esély rá, hogy a vinyó kezdi beadni a kulcsot vagy esetleg valami szoftveres mizéria, sosem találkoztam ilyen esettel, és erősen vakarom a fejem. 2011ben vásároltam a hdd-t. a papírja sajnos elkeveredett... A végére azért mutatok egy friss mérési értéket, hátha a tapasztaltabb rókák észrevesznek valamit, amit én nem tudtam.... http://prohardver.hu/dl/upc/2013-05/17/442568_r5nersvw93k9hwca_hdd.jpg (remélem jól csinálom, első hozzászólás ide, nem akarok tengelyt akasztani senkivel :) )

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák