Új hozzászólás Aktív témák

  • Nesh86

    csendes tag

    Hello Mindenkinek. Segítséget kérek. A probléma a következő. A laposomban (asus F5SL) a minap meghalt a vinyó. Tegnap be a boltba, és kihoztam egy WD 500 gigás SATA III vinyót. Most, hazajöttem, laposba betettem, bekapcsoltam, és a következő eset meg. Miután particionáltam a windows telepítő segítségével, (három partíció), elindítottam a telepítést. Az első újraindításig nem is volt baj, de mikor a boot képernyő eltűnt, és elkezdte volna betölteni a a Windowst, kék halállal összeomlott. Remek. Lemez betesz, telepítés újraindít, partició menü. Megpróbáltam a partíciókat megformázni, de nem sikerült. Kiírta, hogy nem lehet formázni a particiót. Remek. Összevontam mind a három particiót, és egyben megformáztam az egész lemezt. Engedte. Ezek után megint létrehoztam a 3 particiót, és folytattam a telepítést. Ezúttal sikerült, de 3x lassabban bootolt a frissen települt windows, mint ahogy eddig szokott. Miután nagy nehezen megtalálta magát, és talpra állt, elkezdtem a driverek felrakását. Az első újraindítás után, viszont nem találta az operációs rendszert, nem tudott honnan bebootolni. Még jobb. Bekapcsgomb hosszan nyom, gép újraindít, viszont most megtalálta a windowst. Azóta ez megy. Vagy megtalálja magát, és az op rendszert, vagy nem. Kérdés. Én csesztem el valamit (bár több tucat telepítés van a hátam mögött, így talán nem), vagy holnap ballagjak vissza a garlevéllel a boltba, és cseréltessem ki? Illetve, mi a fene baja van a vinyónak? Az érdemi válaszokat, és hozzászólásokat előre is köszönöm.

Új hozzászólás Aktív témák