Új hozzászólás Aktív témák

  • TESCO-Zsömle

    félisten

    válasz liksoft #26126 üzenetére

    A felét nem értem annak, amit mondasz, de megpróbálom maximalizálni az infóáramlást.

    Az ominózus (lap garban) gépben 2 vinyó volt. Egy 250GB-os Hitachi rendszernek, és ez a 2TB-os cumó. Tudtommal titkosítás nem volt rajta, de nem igazán értek ehhez. Hálózattal szenvedtem folyton. Ha a két gép közül az egyik bent volt, a másik nem volt képes csatlakozni az Otthoni csoporthoz. Állogattam én ott mindent, amit tudtam, de nem volt hatása. Hálózat titkosítása be volt nyomva, de gondolom az az adatkommunikációra vonatkozik, nem a vinyókra. Saját tulajdonba vétel-t, mint olyat nem tudom, hogy mi. A rendszervinyó minden telepítés előtt formázva van, és első beüzemelés előtt a z archív vinyók is voltak. Reggel még a Batman-t néztem a vinyóról, délben elvittem a lapot a boltba, most rádugom a másik gépre és nem megy. A vinyóhoz nem nyúltam szerelés közben, csak a méteres SATA-kábelt kellett kihúznom, majd most bedugni az átalakítóba. Stb-t se tudom, hogy mit takar. Köznapi szinten állok a témával...

    Visszahoztam a vinyót, és itt újfent 1863,02GB-os RAW partíciót lát. Állapota "kifogástalan".

    [ Szerkesztve ]

    Sub-Dungeoneer lvl -57

Új hozzászólás Aktív témák