Új hozzászólás Aktív témák

  • Pazolini

    senior tag

    válasz liksoft #25804 üzenetére

    Hála és köszönet min2töknek! :R

    Akkor érdemes variálnom, átállnom???
    - 3 kábel soros kapcsolásáról [ahogy részleteztem fentebb] 2 kábelére, ahogy mr_ricsi ajánlotta eredetileg?

    ill. a billenőkapcsolóknál 3 molex + 1 sata használata herlyett 1 molexre? Ez utóbbi mondjuk nagyon nyilvánvalónak tűnik, de csak esztétikai természetű javulást eredményez. További problémám ezzel, hogy a kondik miatt a sarukba így is 2-2 vezeték megy be, úgy meg, a mr-ricsi szerinti változatban 3 is menne! :Y Ő nyilván mindenütt forrasztana (ennek a híve), de mások (többen) ezeknél a kis billenőknél nagyon óvtak ettől, ezért maradtam a felsaruzásuknál.
    Vagyis ez utóbbi része a dolognak nagyon dillemmatikus, még a 1+ moduláció kikerülései is, ha csak 0,1 V veszne el... Vagy jóval több feszültség megy el? :F :U :F
    Ez releváns különbség lenne a HDD-k szempontjából?

    Mert a kábelrengeteg nekem nem probléma, ha már ennyi időt, vásárlást vidékről, pénz, idegességet, izzadságot belefeccöltem a legmelegebb napokban a dologba. Ráadásul oldalt van ez a gordiuszi csomó, a léráramlást sem zavarja, minden csati jól hozzáférhető esetleges szerelés/lehúzás esetén. Szóval... Előre is köszi: :R, hogy ne legyen több: :W

    :((( DILEMMA

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák