Új hozzászólás Aktív témák

  • mcmike

    őstag

    Hi all!
    Én is beállnék a sorba egy hibajelenséggel. Adott az adataimnál lévő konfig, egy WD5000KS 500GB SATA2 16MB cache HDD-vel. A Windowsban az alábbi hibaüzenet jelenik meg néha-néha:
    The driver has detected that device \Device\Harddisk0\DR0 has predicted that it will fail. Immediately back up your data and replace your hard disk drive. A failure may be imminent.

    Most már XP x64 op. rnedszer van rajta, de az előző XP 32bit-nél is jelentkezett egyszer kétszer a hibaüzenet. Ami egyébiránt nem nagyon érdekelt, mert minden további nélkül rendesen működött a gép. Tegnap / tegnapelőtt kezdtem észrevenni lassulási tüneteket: másolás közben (bárhonnét bárhova, értsd: DVD->HDD, HDD->HDD, HDD->USB, stb) rendszeresen megakad, és ekkor a Windows is megáll...aztán pici szünet és megy tovább...aztán megint elgondolkodik...aztán megint megy tovább...és így tovább...
    Lehet összefüggés a hibaüzenet és a jelenség között? :F

    Múlt hétvégén raktam újra a teljes op. rendszert, teljes (nem gyors) NTFS formázást eresztettem az első partícióra. Semmi hibát nem jelzett, boot-ol is rendesen...

    Ötlet? :F

    LIDL Richard featuring Billy Auchan...

Új hozzászólás Aktív témák