Új hozzászólás Aktív témák

  • Coyote2000

    őstag

    Sziasztok!

    Abba az érdekes problémába ütköztem, hogy a külső USB-s vinyómat az XP felismeri, a Win7 viszont csak az egyik particíóját. Nem formáztam...

    A vinyó 1 TB Samsung, felosztva 500-500 GB partíciókra. Korábban tök jól ment Win7-en is, amíg meg nem tömtem adattal XP-ről. Utána a jobban telített (mindössze 200 GB van rajta!) partíciót nem értem el Win7-ből. A lemezkezelőben látszik a partíció, de nem tudok vele semmi kezdeni (formázni meg nem akarom, mert elbukom az adatokat). Azt írja ki, hogy a partíció nem elérhető, frissítsem a ... nézetet (a lemezkezelőben a jobb oldalon egy sáv). A frissítésre rányomok, nem változik semmi, ugyanezt a hibaüzenetet dobja ki.

    Win XP-n még mindig jól megy...

    Norton PartitionMagic 8 az XP-n azt írja ki, hogy 1 TB-nyi partíció van, megnevezése: "BAD". Ez túl sok jót nem jelenthet, bár mondom, ettől függetlenül az XP gond nélkül kezeli. Most megpróbálom a működő partícióra menteni a cuccaimat, törölni a hibás partíciót és kibővíteni a működőt 1 terrára (azaz egy partíció lenne minden).

    Mi lehet a gond? Mit javasolnátok?

Új hozzászólás Aktív témák