Új hozzászólás Aktív témák

  • zippofcy

    senior tag

    Abit KV8-Pro alaplap, 2 SATA csati (1esek, jumperelni kell a HDDket) az egyikrol lehúztam a 250 GBs Samsung HDDt, rádugtam egy új 350GBs Samsungot, alapból persze nem látta, computer managementben új partíció + quickformat, rámásoltam a cuccot, aztán gép leállít, visszadugtam az előző Samsungot, a BIOS látta, az XP már nem jelenítette meg, computer managementben látta, de foreignek írta, rányomtam egy import disk-et, erre most unallocatednek jelzi rajta mind a 250 GBt.
    NTFS fájlrendszer volt rajta, biztos hogy hardveresen tökéletes, 4 hónapos sincs, sose volt mozdítva, csak most az egyszer lehúzva. Lehet az volt a baj hogy nem basic hanem dynamic disknek kezelte a comp. management / system storage? Vagy ilyen bármikor előfordulhat a SATAnál?

    A kérdésem az lenne hogy a Getdataback for NTFS nevű programon kívül van még valami amivel meg lehet próbálkozni hogy leszedhessem róla az adatokat? Esetleg vhogy megcsinálni hogy újra lássa a rendszer?

    Előre is köszi.

    Nekem olyan okos a telóm meg a TVm hogy én már nem rajtuk játszok hanem velük. Társasozni szoktunk.

Új hozzászólás Aktív témák