Új hozzászólás Aktív témák

  • Djay

    csendes tag

    Sziasztok!

    A probléma a következő, van egy Maxtor DiamondMax Plus 8 40Gb-os vinyóm, amit én hülye low level formatoztam mert gondoltam majd az gyógyítja a bad sectorokat. Na most miután végzett a formázással, minden hiba nélkül végigment, és kiírta h ugye majd újra kell particionálni meg ilyenek, erre újra indítottam a gépet, és onnantól kezdve nem ismerte fel rendesen, hanem mindenféle katyvaszt írt ki mintha rosszul lenne jumperelve, meg 300gigásnak látta, majd egy idő után pedig már sehogy sem látta. Most jelen pillanatban ott tartok h a gép indulásakor a bios felismeri mint maxtor L40J, de utána ki is ad egy hibát h HDD error, és onnantól kezdve semmi nem látja, próbáltam Hiren's Boot CD-t bevetni, hátha azon lesz vmi jó kis progi, de semmi se látja. Kérdésem a következő, meglehet e ezt még menteni, valamint h ezt most én okoztam a low level formattal vagy ez amúgy is beállt volna mondjuk. Előre is köszi.

    Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor az utcák tele lennének hullákkal és terhes nőkkel...

Új hozzászólás Aktív témák