Új hozzászólás Aktív témák

  • liksoft

    nagyúr

    válasz Romeo619 #17783 üzenetére

    Szia!

    120 secundum drive. A 110 sre és 8 sra érthetetlen, de azt már értem, hogy 110-re szelektálsz. De mit? :F A végén a 110 secundum vigyázat, nem azonos az elején lévő 120 secundummal.

    Tisztelettel megkérek MINDENKIT, hogy tisztelje meg a másikat azzal, hogy magyarul, érthetően, és pontosan fogalmaz, ír! Köszönöm!

    Régóta a szakmában dolgozom, és én sajnálattal közlöm, nem ismerem az Internetes rövidítéseket, sőt, nem is óhajtom használni. Elhiszem, hogy így rövidebb idő bepötyögni, de így sok hiba is bele kerülhet. Ez viszont hibás válasz, így adatvesztést is okozhat! Sem a kérdezőnek, sem a válaszolónak ez azt hiszem NEM érdeke!

    A Partition Magic használata kerülendő, nem teljesen kompatibilis az OS lemezkezelésével. Adatvesztést okozhat. Pláne, ha működés közben kifagy, vagy hibaüzenettel megáll. Célszerű az adatok mentése után a rendszer saját beépített lemezkezelőjének a használata.

    U.i.: Ez volt az utolsó, mikor érthetetlen rövidítésekkel teletűzdelt kérdésre válaszoltam.

    Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

Új hozzászólás Aktív témák