Új hozzászólás Aktív témák

  • alexi13

    csendes tag

    Kérdésem van és sűrgős:

    Vista volt a laptopon, kernelhibát írt ki, a rendszerbe se csökkentett se semmilyen módon nem tudtam belépni. A rendszer meghajtót újraformáztam, próbáltam rá tenni új rendszert (többféle win-t is) de hibaüzeneteket kaptam - XP-nél stop 0x0000007b hibaüzenetet - és nem indult a telepítéskor újra a gép. Egyedül a linux ment rá, nem volt baja az újraindulással sem, az kiírta h rengeteg badsector van a gépen, de erre meg nem tudom a mobilnet drivert telepíteni.

    Több kérdés is felmerült bennem: 1. Okozhatja-e fizikai sérülés a problémát - gondolok itt arra például hogy sérült a winchester? 2. Ha esetleg vírus ami miatt a win-rendszerek nem mennek fel rá, mivel tudom kiirtani úgy, hogy a többi partíciómról ne vesszenek el az adataim? 3. Van-e valami megoldás arra hogy win-t tudjak rátenni (esetleg kijavítani a badsectorokat) anélkül h új winchestert kellene vennem a laptopba?

    Gondolom az látszik h nem nagyon értek a gépekhez... Sűrgős lenne, ha valaki tud segíteni előre is köszönöm!

Új hozzászólás Aktív témák