Új hozzászólás Aktív témák

  • Nightdragon

    tag

    válasz liksoft #15245 üzenetére

    Köszönöm, ezek valóban hasznos információk, így már csak egyetlen kérdés maradt tisztázatlan: amit eredetileg tettem fel.

    Azt nem pontosan értem hogyan jött képbe jelen esetben a biztonság kérdése. Ami érdekelne hogy melyik merevlemezre érdemes az oprendszert telepíteni (szívesen tenném ezt egy kisebb 50-60 GB-os partícióra) valamint melyik merevlemezre állítsam be a lapozófájlt.

    Egy okos ismerősöm említette, hogy a gyorsabb működés érdekében erősen ajánlott egy külön meghajtóra irányítani a lapozófájlt (logikus :) )
    Amivel nem vagyok tisztában az az, hogy az oprendszert vagy a lapozófájlt érdemesebb a gyorsabb (Caviar Black) merevlemezre dobni a jobb teljesítmény érdekében.

    Tehát a célom a rendszer gyors működése lenne, mert mert megelégeltem a cammogást. Eddig egy OCZ SSD merevlemezről ment a Windows és senkinek nem ajánlom azt a mennyiségű kínt és szenvedést amit ez okozott nekem :Y

    Még szerencse hogy utálom az uborkát, mert ha szerteném akkor megenném, pedig utálom!

Új hozzászólás Aktív témák