Új hozzászólás Aktív témák

  • bacsika

    csendes tag

    A segítségeteket kérem !
    A napokban vettem egy SAMSUNG HD103SJ típusú 1TB-os winchestert, de a gépem nem fogadja el, holott már van nekem még egy pontosan ugyanilyen tipusú winyóm, ami rendben múködik.A winchester dokkolóra gyanakodtam, de miután beszereltem a számítógépbe rájöttem hogy a winyóval van gond.Visszavittem ahol vettem.Kaptam egy másikat(ugyanilyent),de az ugyanezt csinálja.Érdekes módon ha az eszközkezelőben engedélyezem, akkor látom a winyót, és meg is tudom formázni, de a probléma továbbra is megmarad.Amikor látom a lemezkezelőben és rámegyek az intézőre, akkor hirtelen eltűnik.Új hardver varázsló azt írja ki hogy : "Nem lehet telepíteni a hardvert."--ez az üzenet gyakorlatilag folyamatosan kiírva van, amig megy a gép.
    Eszközkezelőben pedig : "Az eszköz illesztőprogramjai nincsenek telepítve. (Kód: 28)"
    Amikor telepíteni akarom, akkor az előző üzenet ismét:"Nem lehet telepíteni........."
    A commanderrel rámásoltam szépen ettől függetlenűl amit akartam, mert csak a gépem szarakodik vele.A BIOST is frissítettem, tehát azzal se lehet gond.
    Alaplapom : MSI P965 Platinum.Op.rendszer:XP SP
    Segítsetek !!!

Új hozzászólás Aktív témák