Új hozzászólás Aktív témák

  • flash7

    tag

    Hello mindenki!

    Leírom a WD15EARS vinyóval kapcsolatos problémámat összefoglalva:

    Abit Ab9 alaplap, Samsung 160 Gb-os vinyó, Win7-tel, chieftec táp (ennek egy szálja van amin 2 db sata táp csatlakozó található)
    Betettem a WD vinyót, másoltam rá, majd a másolás megállt, ezt kilőttem, és a total commander kiírta, hogy nincs ilyen lemez(mármint a Wd).
    Ezt követően mindent kipróbáltam, alaplapon máshová tettem, más tápot adtam neki (molex-sata átalakítóval), sata-adat kábelt is kicseréltem, de nem ismerte fel a gép.
    Elvittem a haveromhoz, ott a boot-olás lassabban ment, de látta a vinyót, és konzisztencia ellenőrtés után a win7-e is látta. Mikor az adatokat leszedtük róla, viszonylag hangos volt.
    Majd egy másik havernál WD test program el sem indult, de felismerte a gépe (szintén win7).
    Végül visszaraktam a sajátomba, fel is ismerte elsőre, de a WD test nálam sem futott le, ugyanaz a hiba, és futtattam egy HD sentinel gyors önellenőrzést. A tesztek 'eredménye' itt látható.


    Mi a baja? Miért nem működött nálam, majd újra működik ? (bocsi ha triviális a válasz, de ehhez kicsit láma vagyok)

    Köszi a segítséget.

    Üdv,
    flash7

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák