Új hozzászólás Aktív témák

  • flash7

    tag

    Sziasztok!

    A napokban írtam, hogy az új WD15EARS vinyóm meghalt. Vagyis a jelenséget írtam le itt: [link]
    Ez alapján az a következtetés lett levonva, hogy biztos a fej adta meg magát, mert kicsit fura hangot ad ki.
    Minden kipróbáltam, amit tudtam...másik kábel (táp, sata), alaplapon másik helyre...
    De nem jelent meg még a BIOS-ban sem.
    Csak a próba kedvéért viszont egy havernál beraktuk az ő gépébe. ASUS alaplapja van, és mondta, hogy az első boot ablakokon (képeken) máskor gyorsan továbblép, de most nem halad.( Ugyan ez volt nálam is. )
    Már azt gondoltam ennyit erről, de a továbblépés után a BIOS-ában megjelent a vinyó. Ezután reastart, és a win7 betöltése előtt kiírta, hogy konzisztencia ellenőrzés, ami le is futott és ezt követően a windows is látta a vinyót. Az adatokat pedig, amiket eddig rámásoltam, láttuk és le is tudtuk menteni. A vinyó viszont igen hangos volt másolás alatt, mint egy ezeréves darab úgy kerregett.
    Akkor most mi a helyzet? Mégis él? :DDD De akkor az én alaplapom miért nem látta? A kerregés ugye nem természetes egy új green caviarnal? Ezek után visszavigyem a boltba?

    ui.: az otthoni gépben mióta a haveréban járt, még nem volt időm megnézni, de nem hiszem, hogy ezek után mernék rámásolna valamit. :U

Új hozzászólás Aktív témák