Új hozzászólás Aktív témák

  • liksoft

    nagyúr

    válasz SaNyEe #12754 üzenetére

    Azt hiszem kicsit eltévedtél. Te kérdeztél, én válaszoltam. Rólam csak annyit, hogy a Z80 korszakában végeztem elektronikai műszerészként, első munkahelyemen egyedi processzoros gépek tervezése, és kivitelezése volt a feladatom, adatmentéssel meg 1990 óta foglalkozom. Talán van egy kis rálátásom. Ha Neked nem tetszik, hogy feltételezhetően nyolc éves tápegységre azt mondom cseréld, sajnálom. (Egyszer nem mondtad, hogy újabb lenne.) Az szintén érdekelne, mivel mérted meg a tápegységet. Ugyanis digitális multiméter az átlagolása miatt használhatatlan, saccográf minőséget képvisel a digitális technikában. Az analóg műszer jobb, de pontosan CSAK oszcilloszkóppal tudod megmérni. Ugyanis NEM a feszültség a gond, hanem az egyenfeszültségre "ülő" ZAJ! Azt viszont kéziműszerrel nem tudod kimérni.

    Ha pedig ugyanazokat kell leírni sokadszorra (mondom sokadszorra), akkor borul a bili (bizony borul), és a stílussal kevésbé törődök. Sajnálom, ha nem tetszik. Mindenkinek van jobb és rosszabb napja.

    Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

Új hozzászólás Aktív témák