Új hozzászólás Aktív témák

  • icons

    addikt

    hi!
    nekem is lenne gy problémám, mégpedig, hogy adott egy 250Gb os Samsung vincsi, SATA-s. Semmi baj nem volt vele, de most újraraktam a windowst, és a telepítésnél letöröltem a régi partíciót, és helyette egy újat csináltam, ám a windows-os cd max 75GB (kb) os particíót engedett csinálni...gondoltam nem gond, csak hülye. XP fel, minden driver, meg ilyen, majd, Sajátgép, C: Teljes méret 127GB ??????? már hallottam ilyen problémáról, de mi lenne a megoldás, mert nekem azért csak szükségem van arra az eltűnt 100GBra... (Everestben megnéztem, a Formázott Kapacitás 250GB)
    namost lenne még egy probléma, mégpedig van egy régi Quantum FireballIct 20 40 -es vinyóm, mely egy 40GB os ATA-t takar...namost ezen jelenleg egy Me van, plusz adatok... az a gond, hogy nem ismer fel a gépben semmit magán kívül (gondolok itt a DVD írómra (Pio-111L) és egy DVD olvasóra (gagyi ASUS vmien)), plusz a másik vincsit se (de ez természetes, mert ezen FAT32 van, ami az NTFS-t nem is fogja látni), Partiton Magicet nem tudok rá telepíteni (Init Failed: Error 117 Partiton's drive letter cannot be identified--ezt írja, nemisigazán értem, de vmi olyasmi gondolom, hogy nem találja vmi kis fjált (pl nfo, vagy vmi rendszerleírás), amiből ki tudná szedni a többi meghajtót), és sajna XPt se, merthogy nem látja a DVD olvasómat se (gondoltam még arra, hogy ez ugye Me, ami régi, és lehet, hogy akkor még nem volt DVD (nemtudom, akkor még nagyon kicsike voltam), és ezért nem érti, mik ezek a szuper meghajtók, úgyh inkább hagyja a francba... és ez meg miért van akkor, hogy nem ismeri fel a cuccokat a gépben (nem kicsit idegesítő )

Új hozzászólás Aktív témák