Új hozzászólás Aktív témák

  • Kernel

    nagyúr

    válasz fireproof #10733 üzenetére

    Letöltések gondolom csak Label vagyis címke, viszont betűjelet még nem adtál neki. (Jobbklikk stb.) Bár van valami újmódi megoldás a hagyományos betűjelek elhagyására, de én nem szoktam Vistát használni, így ezt a részét nem tapasztaltam ki.

    Itt valószínűleg csak azért nevezi rendszermeghajtónak, mert aktív jellel van ellátva a partíciója, de ennek önmagában nincs jelentősége. Egyébként ha lapozófájl van rajta és/vagy beiktatódik a bootfolyamatba, akkor számít még rendszermeghajtónak.

    [OFF]2ő vinyót

    Ne fárasszuk már egymást hülyeségekkel, ilyen agyrémet hogy lehet kitalálni, hogy ? Külföldi vagy? Mert akkor esetleg nem szóltam. Négyszer írod le, hogy Western Digital, erre én mondjuk lusta lettem volna, WD és kész.

    Sokmindent lehet itt látni, én néha inkább ignorálok egy-egy kérdést, ami számomra ismeretlen, egyénileg kitalált nyelveken van elővezetve, mert ha leírja az ember a véleményét, persze az sem tetszik. De azért mindennek van határa...[/OFF]

    Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

Új hozzászólás Aktív témák