Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Parci

    HÁZIGAZDA

    válasz bajnokpityu #16814 üzenetére

    nem vitatom, hogy jobb a fejlettebb jelátvitel. viszont akkora lett a rés a használt régi és az új vasak között, hogy - szerintem - egyértelműen a használt javára billen a mérleg. tudom, unalmas a denon avc-a1sr, meg azért nyomatom, mert örülök neki meg minden, de ez tényleg még kint is 4600 dollárért ment. az egész felépítése, alkatrészei, belseje, mindene azt sugallja, hogy nem kötöttek igazán kompromisszumokat. mégis, most konkrétan töredék áron megvehető, miközben ugyanezen erősítő aktuális verziója 2,3M ft (!!!), és néztük, hogy kb. tök ugyanaz a felépítés. sőt, egyébként azóta jobban megnéztem, és az aktuális verzió gyengébb, picit egyszerűbb.

    lényeg a lényeg, szerintem annyira el vannak tolódva az arányok, hogy piszok drága, nem is olyan régi dolgokat lehet megvenni, megdöbbentően olcsón az eredeti árához képest.

    a dac-ok fejlődnek mindenképp. a szabványok is. az erősítők analóg része már sokkal, sokkal kevésbé. ezért mondtam, hogy szerintem elég az, ha a hdmi az aktuális szuper lejátszó és a tv között van, a lejátszót meg akár már analógon kötöd össze az erősítővel. 150e ft környékén ezek a "régi" (az enyém 2006-ban volt vásárolva, egyetlen tulaja volt, kb. karcmentes) vasak csak és kizárólag végfokként használva is "olcsók".

    dicranum scoparium + genista pilosa = :)

Új hozzászólás Aktív témák