Új hozzászólás Aktív témák

  • gorbep

    senior tag

    válasz BBéci #74036 üzenetére

    Egyetértek, de mi (sajnos) nem egy ligában focizunk..... :(

    Konkrétan egy UMC-1 -ről van szó, a végfok meg egy XPR-2 + XPA-3 lesz .....majd.....ha.....a válság véget ér.... ;] Igazán a meglévő sztereó integrált (Heed Obelisk Pro) hajtja a frontokat és egy T osztály a surroundokat...... de egyenlőre még nem az igazi.... bár ha a kábeleket látnád, amivel össze kötöttem eret vágnál magadon.... :D Javasolhatnál is valami "olcsó" IC-t....(4/5db kell :W mert (még) nincs centerem, de a Sweet Point-omban nem is hiányzik... :DDD ) A DAC-on CuAgSS van, de az ide nekem drága.....

    Egy szóval ezt még nem cserélném jó szívvel a 2805-re.....különösen hogy nem tolonganak érte....lassan többet ér benne a fém, (mert ebben még van bőven) mint amennyit a piac adna érte....

    Más részt még küzdök SW problémákkal, az MPC-HC pause-nál 1 másodpercre PMC sztereóra vált, és ebből ciccenés lesz, amit a Denon le se tojt, de itt elég kellemetlen.... úgy tűnik Realtek driver hiba..... Még bepróbálom HDMI-n ,de nem szívesen vezetem át a képet a procin, nekem ne matasson bele (bár találtam a menüben Video Pass Through-t).....meg másoknál mindenféle anomáliákat látok a PC HDMI kezelésében AVR-en át.....

    De ha végre be bírnák fejezni az XMC-1-et azért azt is megfülelném.....

    Szerk.

    Pityu: Amiért én meglépem a kombájn szétbontást az a sztereó vonal szimmetrikussá tétele végig.... csak nehogy koppanás legyen vége..... :U

    [ Szerkesztve ]

    - Micimackó! Hogyan betűzik azt, hogy szeretet? - Sehogy Malacka, azt érzik .......

Új hozzászólás Aktív témák