Új hozzászólás Aktív témák

  • aleister

    veterán

    válasz mcmike #50878 üzenetére

    Köszi szépen a válaszod! :R
    Néztem az oldalukat ma. Jelenleg is itt az egyik fülön a streamaudio-val és az audioquest-tel egyetemben. :)
    Nekem is szimpatikus a lapos kábel. Arra gondoltam, hogy a laminált parketta alatt, esetleg a szegélynél vezetem hátra, és akkor nem tekergőzik láb alatt.

    Jól gondolom, hogy minél vastagabb az ér annál jobb? Ez esetben miért elég a hátsóknak a 2.5mm-es a 4-es helyett?

    (#50877) BBéci
    Nem értelek. A Jamo 606-ra konkrétan Te az áldásod adtad. egyedül a mélyládát kifogásoltad, amit a tanácsodnak megfelelően le is cseréltem, egy szintén itt ajánlottra.
    Az alap erősítő egy Pio 1018 volt. Sajnos azt is, és 3 másikat is elvittek az orrom elől, míg végül az LX50-nél kötöttem ki tök véletlenül Árban kb ugyanott voltam.
    Nem hinném, hogy rosszabbul fog szólni, mint az eredeti felállás szerint -ami ellen itt senkinek nem volt kifogása ugyebár-, max nem fog jobban szólni. Nincs azzal gond, ha az 5.0 lesz a gyenge keresztmetszet a rendszerben, idővel lehet cserélni. Ennyi pénz volt rá, így tudtam megoldani.

    Biztos tudtál volna segíteni a kábelben is. Fura.

    (#50879) Tamoo
    Lehet. :)
    Elég sokat leveleztünk. Normális arcnak ismertem meg. Nem feltételezem róla a hátsó szándékot.

    [ Szerkesztve ]

    Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

Új hozzászólás Aktív témák