Új hozzászólás Aktív témák

  • Tamoo

    MODERÁTOR

    válasz Dorian #167817 üzenetére

    Fázis témát én skippelem, írjon olyan aki ért hozzá.

    Két zárt UM15 500x500x500-as méretben jó lenne Neked. :) Azzal biztos nem lősz mellé.

    #167818 Jigsaw04: Múlthéten kísérletezgettem az EQ kikapcsolgatásával. Késleltetés, csatorna jelszint maradt, csak kizárólag az EQ-t kapcsolgattam úgy hogy szubbal hallgattam zenét. 100Hz-es váltás. Ha a frontokról lekapcsolgattam az EQ-t, akkor igazából zenéje válogatta, hogy melyik hogy tetszik jobban. Ha a szubról lekapcsoltam, akkor azonnal ugrott a tökéletes illesztés, azonnal szétesett. Amikor rajta van a szubon az EQ, zenén egyszerűen nem lehet megmondani, hogy az szól. Én aki ismeri is elvéreznék, annyira be tud simulni. Persze ki/bekapcsolva hallani hogy hozzátesz alul, de ha csak leülök és random ki vagy be van kapcsolva, kicsit bizonytalan lennék (Úgy hogy a frontok is lemennek 30Hz-ig). Szóval arra akarok kilyukadni, hogy a jó szub is csak "DSP-zve" igazán jó, kiemelések azonnal hazavágják a balanszt. Kiemelések nélkül meg kell a nagy tányér+teljesítmény.
    Sokkal jobb mélykiemelésen ülni mint beszakadáson. :D Egyik alapelv. Előbbit könnyen javítot EQ-val, utóbbit nem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák