Új hozzászólás Aktív témák

  • gorbep

    senior tag

    válasz BBéci #16017 üzenetére

    Én is BD-t nézek, csak a hiányzó képeket kiszámoltatom interpolációval a meglévő 23.97/sec kockából. A trükk ugyan az mind a hang túlmintavételezésnél....csak természetesen sokkal számítás igényesebb, ezért a médialejátszók gyengébb hardware-én teljesen esélytelen. Egyszer nézz meg egy ilyet, érdemes...... :U

    Tudod, próbáld ki, lehet hogy meg fogsz lepődni. Én is nagyon meglepődtem, hogy milyen jó, Most már ha nincs nagyon tud hiányozni,.... rohadt sóher filmesek, hogy sajnálták a filmanyagra a pénzt ezzel a 24p-vel..... A fél BD meg üres, meg reklám szeméttel van tele, ahelyett, hogy a felvétel 48p-s lenne..... Pedig lazán elférne + most a digitális rögzítésnél meg nem is lenne jelentős + költség :W

    Ilyen lehet egy igazán jó HiFi lánc is, csak még nem hallottam..... :DDD Lehet akkor sóvárognék utána....de ez nem kerüll csilliókba, tehát akinek van egy jobb PC-je kipróbálhatja, anélkül hogy a család a küszöböt rágná....

    TigerTeam: Mondasz valamit, bár magyarázni nem tudom, de jobban is szól a DAC, ha a táp jobb... Lehet hogy építenem kellen egy analóg tápot a PC-hez? Valaki nem próbált még ilyet?

    Kinéztem egy FSP-ZEN-t de az meg aranyárban van a maga 40e-rével.

    Pityu esetleg? Analóg toroidos táp +3.3V +5V és +12V-ra? A többit már úgysem használja semmi..... :))

    [ Szerkesztve ]

    - Micimackó! Hogyan betűzik azt, hogy szeretet? - Sehogy Malacka, azt érzik .......

Új hozzászólás Aktív témák