Új hozzászólás Aktív témák

  • zolaas

    senior tag

    válasz bajnokpityu #1458 üzenetére

    Hát arca az volt, rajtam kívül mégse hallgatta meg senki:D Viszont a cuccok szépek voltak.
    Amit nála hallgattam: Musical Fidelity X-act, V-Dac Pio cd, sony 777es erőlködő (ha jól emléxem). Ezeknél sztm(!) simán jobb volt, minden tekintetben.
    Itthon Dacmagic, Zhaolu D3. ezeket tudtam nálam meghallgatni. Nos amit kb 2 nap kb 10 óra muzsikálás után többedmagammal megállapítottunk: Mindenképpen megfontolandó vétel, hisz én szinte semmit( najó, Mozart és más klasszikusok esetén azért igen) nme fedeztem fel. volt olyan tere, a színpad teljesen előállt, főképp: Leonard Cohen, Alan Taylor, Jhonny Cash, Katie Melua zenéket hallgatva hasonlítgattuk. Sajnos én nem igazán tudok olyan érthetően fogalmazni, ezért szeretném, ha olyan is hallgatná, aki le tudja írni amit hall:) Számomra annyi jött le, h a rendszeremen nagyon sokat javított, legalább annyit, mint a DacMagic, úgyhogy az ment is vissza a gazdájához. kb így ennyi. Mindenképpen figyelem a fórumot és ha lesz vmerre találka akkor mindenképp elmegyek. Tényleg pityu, te Bp-n vagy? Mert a jövőhét közepe vége felé fenn leszek, jólenne összefutni.
    Jah és a rendszer: :)
    Denon 1015, Yamaha cdx750, cdx730 pörgettyűk.
    Denon PMA525r és PMA2000R
    Excalibur és Cambridge Audio Ic-k
    Koax: Hivox féle szenes, meg kácsás, de nem tudom melyik széria, zöld:)
    Optikai meg csak simán vmi olcsó hama.
    Focal 815cobalt zajkeltőkön hallgatva.

    MaTTes: Jah én teljesen:D ;]

    [ Szerkesztve ]

    Már nem Sürgős!!! De, moziplakátokat keresek !!! :D

Új hozzászólás Aktív témák