Új hozzászólás Aktív témák

  • dgyuri0123

    nagyúr

    válasz BBéci #121933 üzenetére

    Alapesetben nálam nagyon sokat változik a hangminőség napszaktól, ünnepektől, stb. függően.
    Ezt korában is említettem, mint azt is, hogy egy kisebb ltp-n lakom.

    A legutóbbi "kihalás" ( ünnepek) azt hozta, hogy olyan minőségben szólalt meg a rendszerem, mint soha eddig a 8-12 hónap alatt, mióta nagyjából megvan mindenem.

    Valóban "hatalmas" tér, körülölelő hangok, amik mesze kilépnek a dobozokból. Valódi zenei "orgia" volt pár napig.

    Egészen addig, míg haza nem jött mindenki a "falujából". Most megint az a langyos, "jó-jó,de mégis hiányzik belőle az élet" fíling' jött elő, mint korábban szinte mindig. Ellenben most hallottam igazán, hogy hogyan képes megszólalni, ha nem szemetelik tele a hálózatot a népek. Abban egészen biztos vagyok, hogy a hálózat viszonylagos " tisztasága" miatt hallottam ilyen ( számomra ) rendkívül felemelőnek a hangzást.

    Másra nem tudok gondolni, mert hónapok óta semmilyen "hardveres" beavatkozás nem történt.
    Persze tévedhetek is, de más magyarázatom nincs erre a "jelenségre".

    Ezért gondoltam a Hivox eme remekére, hátha segít valamennyi "szemetet eltakarítani" az útból...
    Ők is adják vajon próbára, mint mások, mert nem szeretnék zsákbamacskát venni?

    Isotek-el biztosan többe érnék el, de ez most nagyon nem fér bele.

    "csak a zene van"

Új hozzászólás Aktív témák